Zdeně Švancarová - ezoterapeut

23.02.2018 17:35

Pocházím z Turzovky na Slovensku. V místě – místa zjevení Panny Marie a ze země prýštícího pramene její svatosti Panny Marie Lurdské z Turzovky.

Je to poutní místo a lidé k ní stále jezdí pro tuto léčivou vodu. Žila jsem tam se svou babičkou a dědečkem. Oba mě vychovávali k úctě ke starším a k velké úctě k nebeskému Otci. Vedli mě k pravdě a cnosti.

 

V sedmi letech jsem začala zpívat archaickým zpěvem a také jsem začala komunikovat s vyššími bytostmi vyšších sfér duchovním jazykem. Oni a můj zpěv mi pomáhali překonávat samotu v drsných horských podmínkách. Netušila jsem, že to je vlastní příprava pro moji budoucnost, kdy budu později s jejich vedením pomáhat a radit lidem.

 

Ve 24 letech jsem se přestěhovala do Prahy. Ta se stala mým druhým milovaným domovem.

Po několika letech působení v Praze jsem byla pobídnuta onymy duchovním bytostmi, abych začala pracovat pro lidi, pomáhat jim a nalézat pro ně pomoc a útěchu, kterou potřebují. Proto jsem od roku 2005 začala profesionálně vykonávat svou práci ezoterapeuta. Dnes tuto práci považuji za své poslání.

 

Také jsem do své činnosti zařadila tianDe, což v překladu znamená nebeská dokonalost.  Jedná se o produkty podporující tělesné zdraví, které jsou vyráběny podle originálních, tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.

TianDe Abigral dokáže pomoci s řadou zdravotních potíží od bolestí zad, kloubů, migrén, kožních problémů, přes gynekologické záležitosti a psychickou pohodu až po krásnou pleť, vlasy nebo štíhlou linii.

 

Součástí mé tvořivé práce je i malování obrazů a svíček, v nich zakódované symboly, pomáhají zesilovat či udržovat potřebnou energii lidské bytosti.

 Obrazy velkého formátu, můžete vidět na výstavě dne 5. 3. 2018 v Galerii u Zlatého kohouta v 18 hod., kde se koná vernisáž. Všichni, jste srdečně na této akci vítaní. Budu se na Vás těšit.

 

Dříve jsem působila v TV Prima při výkladu snů a 17. 3. 2018 mě můžete nalézt v časopise SPIRIT. Je tam i krásná soutěž k získání dárku z tianDe Abigral. Určitě se Vám tyto ceny budou hodit.

 

A to je o mně přibližně vše.

Zpět