Moje nové web.stránky zde: www.ezoterapeut.cz

 

Spirituální péče

Ve vesmíru je místo naplněné božskou energií. Pokud se na něj napojíte, tato energie může být použita k léčení fyzických, mentálních, emočních a spirituálních bloků. Tato energie cestuje v čase, proto jí můžeme léčit minulost a posílit budoucnost.

 

  • Máte pocit, že je nejvyšší čas něco změnit?
  • Chcete na sobě zapracovat, posunout se kupředu,  najít tu pravou životní cestu ke štěstí lásce a bohatství?

Šanci změnit svůj život k lepšímu máte na dosah!

 

Je pouze jenom na Vás, zda ji nezahodíte.

Opravdu vytrváte ve svém záměru a odhodlání? Pokud ano, předem Vám garantují a nabízím Vám pomocnou ruku.

 

Spirituální léčení – provádím za pomoci Božské podstaty všeobjímající lásky.  Nejdřív se zaktivuje Váš anděl strážní či Váš průvodce pro Vaši  ochranu a bezpečnost v jemně hmotném světě. Pracujeme vždy při vědomí a v plné přítomnosti. Uvedu Vás do stavu klidu  hladiny Alfa. Na tomto sezení Vás můžu léčit prostřednictvím božské energie, která prochází skrze mne.  Pomoci rukou Vám posílám tuto léčivou energií,  která také pomáhá ke zklidnění celého Vašeho těla a mysli. Budete prožívat příjemný stav, zatímco já dostanu z vyšších sfér pokyny,  jak Vás mám uvést na místo Vašeho problému. Tehdy začínáme plně spolupracovat.   Máte možnost vše jasně vidět a tím i lépe vnímat, co způsobuje Váš problém.  Dostáváme  se do hloubky uvědomění, pochopení, pojmutí celé podstaty daného problému, zpracujeme a léčíme staré negativní bloky, očišťujeme i  Vaši karmu. Při čištění karmy se také někdy  může zjevit minulý život, který je potřeba dočistit, projít odpuštěním, vyléčit a přijmout lásku.

 

Příklady negativních bloků:

  • Embryo   -   odstraňování  bloků  získaných od rodičů v  těhotenství
  • Sebepřijetí  -  odstraňování  bloků při přijmutí sebe
  • Vztahy  -  odstraňování  bloků  minulých partnerských vztahů
  • Těhotenství  -  odstraňování bloků otěhotnění – přijmutí duše dítěte k početí
  • Rozhodnost  -  jak  naslouchat své duši při rozhodování.  Při tomto léčení budete vnímat potřebné odpovědi, vnitřně prožijete vlastní rozhodnutí . Naučíte se i správně rozhodovat .
  •  

Dosáhnete sebepřijetí, odpoutání minulých vztahů, odblokování starých vzorců a negací. Odpuštění, přijetí bezpodmínečné lásky, sebedůvěru, rozhodnost, pochopení a pročištění karmických linií a povznesení  do vyššího stavu vědomí

 

 

TOPlist